Monday, May 23, 2011

If there's a score, it's a game

Inimene on selline mängida armastav loom. Kõik meid ümbritseva saab ju ühel või teisel kombel mänguks muuta. Võistelda on meile alati meeldinud. Näha, kes on tugevam, osavam, kiirem jne. Teate ju küll. Tänapäeval saab võistelda isegi närvide tugevuses. Nyancat on siis mäng, mis käib sõna otsese mõttes närvide peale.

Ma saan aru, et väga raske on seda ülal olevat linki mänguks defineerida. Tõsi seal pole eriti palju juhtimisvõimalusi, et mitte öelda need täiesti puuduvad. Hiirega on üldse seal väga vähe vajutamist. Me peame aga vaatame sellisest tänaseks tuttavast mängu definitsioonist mööda. Nyancat on pigem selline abivahend. Nagu näiteks täring lauamängus. Esmapilgul tühine tunduv, kuid tegelikult olulise tähtsusega. Siin tuleb ainult fantaasiale lennuruumi anda. Mitmikvõistluses võib ju Nyancat ideaalselt olla üks ala?

Netimäng on samuti ehitatud nii, et inimesi rohkem kokku tuua. Milleks Xbox Live või PSN?  Kutsud sõbrad endale külla ning vaatad, kes esimesena õhtujooksul hulluks läheb ning end ära tapab. Online leaderboards on täiesti 2002. Tänapäeva moodsa ajastu inimene twiidib oma skoori teistele.

Nii, et kindlasti vaadake see isend üle ning kindlasti mingil peol pange käima. Saatke link paha-aimamatutele töökaaslatele läbi msni või skaibi. Lõbu ja naer on garanteeritud.

No comments:

Post a Comment