Tuesday, March 30, 2010

The making of...

Täna on Teil harukordne võimalus piiluda Kangelaneminusees "kontorisse" ja näha, kuidas kõik Teieni jõuab. Kuidas podcasti tiim oma kõnelusi salvestab ning mis vahenditega me kõik selle Teieni toome. 
Nagu vist isegi olete aru saanud, siis meie lemmik salvestus paik on köök. Öeldakse, et köögis on alati kõige parem seltskond ning kõige paremad vestlused.
Antud fotod on tehtud Brentboy koduses keskkonnas ning lahke võõrustajana kostitas ta ka igat liiget ühe karastusjoogiga. PS!!! Kangelaneminusees ei propageeri mingil moel alkoholi ega selle tarvitamist. 
Kuigi praegu on meeskond pannud enamus rõhku podcastidele, siis on meil mõttes ka nii mõnigi uuem ja huvitavam projekt. Hoiame Teid kõigega kursis.
Lõpetuseks tänusõnad kõigile, kes meie tegemistega end kursis hoiavad, aegajalt blogi külastavad, arvamusi avaldavad ning sõna levitavad. Samuti kõik kes ise videomängude arvustusmaailmas aktiivsed on. Vahet pole siis kas blogijatena või podcastijatena (kui neid muidugi Eestis üldse peale meie on). Ja muidugi kõik Teie, kes Te aeg ajalt midagi mängite. Armastuse ja austusega.... Kangelaneminuses

1 comment: