Wednesday, October 10, 2012


27. oktoobril, algusega kell 13:00 muutub Saue Noortekeskus koostöös Level1.ee ja Viljandi Avatud Noortetoaga iga videomängu huvilise lemmikpaigaks. Aset leiab „Videomängude päev“, mis on eeskuju võtnud populaarsest üritustesarjast “Mängude öö”. Kohapeal saab proovida erinevaid mänge ning kavas on ka videomängude teemaline 3d modelleerimise õpituba.

Päev kulmineerub suure Fifa 13 ning Tekken Tag Tournament 2 võistlusega. Videomängude päeva auhinnad on välja pannud Euronics ja Gamestar.

Registreerumine ja lisainfo: levelup@level1.ee ning 59185556. Turniiride kohtade arv on piiratud ja vanusepiirangut ei ole.

REEGLITEST:

FIFA 13

Meeskond enda poolt vabalt valitud. Mängijad võivad omavahel enne kokku leppida, mitme tähelise reitinguga meeskonnad nad valivad. Mängitakse kaks poolaega. Poolaja pikkus 3 minutit. Kui mäng peaks jääma viiki, minnakse otse penaltitele. Kõik reeglite sättes jäävad tehase poolt määratud (default). Mängusisene kohtunik võetakse suvaline (random).

TEKKEN TAG TOURNAMENT 2

Mängitakse kahe võiduni. Mängud kolm round'i. Roundi pikkus 80 sekundit.


1 comment:

 1. Saue Noortekeskuses toimuva Videomängude päeva raames on mängimise kõrval võimalik tutvuda ka videomängude visuaalse poole telgitagustega – 3D modelleerimisega. Küsimustele, mis on polycon ja tekstuurid, vastab Krister Viirsaar.

  Töötuba teeb sissejuhatuse 3D maailma, et huvi korral oleks lihtsam ise edasi õppida, samuti valgustab see videomängude taustsüsteemi, millele tihti mängides ei pruugita väga mõelda. Töötoa raames tutvutakse mängu 3D graafika põhimõtetega, 3D arenguga läbi ajaloo ning tutvustusega, kuidas nii 3D kui ka mängude loomisega ise tegeleda.

  Krister Viirsaar õppis 3D animatsiooni ja eriefekte Bradfordi Ülikoolis. Ta on teinud Nukufilmis eriefekte, olnud arhitektuuribüroos Valge Mammut 3D graafik, koostöös KOKO arhitektidega teinud Lennusadamale ja Teletornile 3D lahendusi ja graafikat, õpetanud Tartu Kunstikoolis 3D ja asutanud 3D animastsioonistuudio Täp OÜ.

  Registreerumiseks saada oma kontaktandmed aadressile levelup@level1.ee.
  Kohtume 27. oktoobril Saue Noortekeskuses Videomängude päeval!

  ReplyDelete