Wednesday, March 6, 2013

Videomängude päev: osa 2


23. märts algusega kell 13:00 toimub Saue Noortekeskuses taaskord suur videomängude võistlus. Aset leiab „Videomängude päev: osa 2“. Kohapeal saab proovida erinevaid mänge ning kavas on ka üllatusi. Romil Robtsenkov tutvustab võimalusi, kuidas ise videomänge teha.
Päev kulmineerub suure Fifa 13 ning Mortal Kombati võistlusega.

VÕISTLUSE REEGLID:

FIFA 13
Meeskond enda poolt vabalt valitud. Mängijad võivad omavahel enne kokku leppida, mis reitinguga meeskonnad nad valivad. Meeskonnad on origniaal rivistustega ja ilma web'i uuendusteta. Mängitakse kaks poolaega. Poolaja pikkus 4 minutit. Kui mäng peaks jääma viiki, minnakse otse penaltitele. Kõik reeglite sättes jäävad tehase poolt määratud (default). Mängusisene kohtunik võetakse suvaline (random).

MORTAL KOMBAT 9
Mängitakse kahe võiduni. Mängud kaks round'i. Lubatud on ainuld originaal rosteri tegelased. Lisa DLC või eri tegelaste kasutamine on keelatud. Tegelasi võib vahetada, aga ainult matšide vahel.

Mängitakse Xbox 360 platvormil. Endal kaasatoodud puldid lubatud.

Videomängude päeva auhinnad on välja pannud Euronics ja Gamestar.

Registreerumine ja lisainfo: levelup@level1.ee ning 59185556. Soovitatav on eelregistreerimine, kuna turniiride kohtade arv on piiratud. Vanusepiirangut ei ole. Osalemine TASUTA.


Sauele on võimalik tulla rongiga: http://elektriraudtee.ee/
ning bussiga: http://soiduplaan.tallinn.ee/#harju/commercialbus/191/a-b

No comments:

Post a Comment